Rae Noortekonverents

Rae Noortekonverents “Hirmud sinu silme ees” leiab aset 1. aprillil 2022!

Ootame konverentsil osalema Rae valla koolide 9. ja 12. klasside õpilasi, et saada osa ühest vägevast ning vaheldusrikkast päevast. Osaleda saab oma kodust, aiast või miks mitte ka metsast, sest konverents tuuakse otsepildis huvilisteni Rae Kultuurikeskusest, sealhulgas on konverents ka järelvaadatav. Otseülekannet saavad jälgida kõik huvilised, aga kui oled Rae valla 9. või 12. klassi noor, siis konverentsil osalemiseks on vaja eelnevalt ka registreeruda. Registreerimine toimub läbi koolipoolse esindaja (õpetaja, huvijuht, õppejuht vm).

Kostitame vaatajaid kolme intrigeeriva paneeldiskussiooniga, kus sõna saavad oma ala spetsialistid. Esinejate kattevarju hakkame kergitama märtsikuu jooksul. Samuti ootame konverentsi vaatajaid kaasa mõtlema ning esitama küsimusi läbi Rae Noortekonverentsi kodulehel oleva Mentimeetri ja jagama ka oma konverentsikogemust läbi sotsiaalmeedia kasutades hashtage #raenoored #raenoortekonverents. Mõtteviljakas päev päädib Rae valla ettevõtlike ja aktiivsete noorte ja noortesõprade tunnustamisega, oma lemmikud tegijad saad esitada siin samal lehel kuni 13. märtsini! Kõigi tublide konverentsil osalejate vahel loosime välja põnevaid auhindu meie toetajatelt. Päeva juhib tuntud näitleja ja koomik Märt Koik.

Tule ja vaata oma hirmudele otsa!

Päevakava

Konverentsi avamine ja tervitussõnad

I paneeldiskussioon – Vaata enda sisse

I töötuba

II paneeldiskussioon – Füüsilised hirmud

Sirutuspaus

II töötuba

III paneeldiskussioon – Pane aju pöörlema

III töötuba

Rae valla ettevõtlike tunnustamine ja lõpusõnad

Esinejad

Märt Koik

Päevajuht

Tiit Trofimov

I paneeldiskussioon “Vaata enda sisse”

Inga Karton

II paneeldiskussioon “Füüsilised hirmud”

Olga Jevdokimova

II paneeldiskussioon “Füüsilised hirmud”

Maris Saar

III paneeldiskussioon “Pane aju pöörlema”

Irene Kaljuste

III paneeldiskussioon “Pane aju pöörlema”

Salapärane esineja nr 6

Järgmise esineja avaldame õige pea.

Registreeru

Rae Noortekonverentsile registreerumine toimub kuni 21. märtsini 2022. Palume õpilased ära registreerida koolipoolsel esindajal (õpetaja, õppejuht, huvijuht vm).

Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss

Kontakt

Aruküla tee 9, Jüri, Harju maakond