Rae Noortekonverents

Rae Noortekonverents “Hoiame, märkame!” leiab aset 6. mail 2021!

Ootame konverentsil osalema Rae valla koolide 9.-12. klasside õpilasi, et saada osa ühest vägevast ning vaheldusrikkast päevast. Osaleda saab oma kodust, aiast või miks mitte ka metsast, sest konverents tuuakse otsepildis huvilisteni Rae Kultuurikeskusest, sealhulgas on konverents ka järelvaadatav.

Kostitame vaatajaid kolme intrigeeriva paneeldiskussiooniga, kus sõna saavad oma ala spetsialistid. Esinejate kattevarju hakkame kergitama aprillikuu jooksul. Samuti ootame konverentsi vaatajaid kaasa mõtlema ning esitama küsimusi läbi Rae Noortekonverentsi kodulehe ja jagama ka oma konverentsikogemust läbi sotsiaalmeedia. Mõtteviljakas päev päädib Rae valla ettevõtlike ja aktiivsete noorte tunnustamisega ning kõigi tublide konverentsil osalejate vahel loosime välja põnevaid auhindu meie toetajatelt. Lisaks ootab kõiki 9.-12. klassi noori kinkekott hea ja paremaga. Päeva juhib tuntud näitleja ja koomik Märt Koik.

Senikaua aga hoiame ja märkame!

 

 

Päevakava

Konverentsi avamine ja tervitussõnad

Paneeldiskussioon “Mina märkan ja Sina märkad”

Sirutuspaus koos üllatusesinejaga!

Paneeldiskussioon “Hoolimine keskkonnast ja loomadest”

Lõunapaus

Paneeldiskussioon “Koos tegemise võlud”

Sirutuspaus

Meeleline vahepala

Rae valla ettevõtlike tunnustamine

Lõpetamine ja loosimine

Esinejad

Märt Koik

Päevajuht

Varjupaikade MTÜ

MTÜ nimel tuleb rääkima Carol Liaks, kes juhib hetkel Tallinna loomade varjupaika. MTÜ tegemistest juba 6. mail Noortekonverentsil paneelis “Hoolimine keskkonnast ja loomadest”.

Jututaja MTÜ

MTÜ Jututaja toob kokku noori ja vanu selleks, et ehitada sildu põlvkondade vahel. Täpsemalt Jututaja tegemistest 6. mail Noortekonverentsi paneelis “Koos tegemise võlud”

RMK

6. mail astub paneelis “Hoolime keskkonnast ja loomadest” üles RMK-s töötav looduskaitsja Leevi Krumm.

Mondo MTÜ

MTÜ Mondo räägib oma kogemustest Eesti suurima humanitaarabile ja maailmaharidusele pühenduva organisatsioonina paneelis “Koos tegemise võlud”.

Noorteühing TORE MTÜ

Noor tegutsev TORE ühingu liige Mare Parve tuleb jagama oma kogemusi vestlusringis “Mina märkan ja sina märkad”!

Teeme ära!

Keskkonnakaitsja ja “Teeme ära!” talgute juht Tarmo Tüür astub üles vestluspaneelis “Hoolimine keskkonnast ja loomadest”!

Helen Adamson

Kohtume laulja ja blogija Helen Adamsoniga vestlusringis “Mina märkan ja sina märkad” 6. mail!

Registreeru

Rae Noortekonverentsile registreerumine toimub kuni 12. aprillini 2021. Palume õpilased ära registreerida koolipoolsel esindajal (õpetaja, õppejuht, huvijuht vm).

Rae valla ettevõtlike tunnustuskonkurss

Kontakt

Aruküla tee 9, Jüri, Harju maakond